Startsiden | Hemne menighet | Heim menighet | Vinje menighet | Snillfjord menighet

Staben

Her finner du oversikt over de som er ansatt i kirken i Hemne og Snillfjord.

Artikkel oppdatert: 23.01.2015

Sentralbordet

Tlf: 72 45 00 80
Åpningstid kontor: Mandag-fredag 10.00-14.00
E-post: post@hemnekirke.no

Ansatte

Birgit Bjerkan, kirketjener, klokker

E-post:
birgit@hemnekirke.no

Tlf.
Mobil: 48 86 96 89


Nina Enebak, sekretær

E-post:
nina@hemnekirke.no

Tlf. 72 45 00 80
Mobil: 48 86 94 34


Leslie Fielding, kirketjener, klokker, IT

E-post:
leslie.fielding@snillfjord.as

Tlf.
Mobil: 46 42 09 21


Egil Hammervik, daglig leder/kirkeverge

E-post:
egil@hemnekirke.no

Tlf. 72 45 00 80
Mobil: 48 86 95 04


Stig Ottar Jensen, Menighetsped., vikar/ kirketjener

E-post:
stig@hemnekirke.no

Tlf. 72 45 00 80
Mobil: 48 86 95 73


Eirunn Johansen, menighetspedagog

E-post:
eirunn@hemnekirke.no

Tlf.
Mobil: 48 86 95 73


Bjørn Leifsson, organist

E-post:
bjorn@hemnekirke.no

Tlf. 48 86 93 78
Mobil: 95 99 60 62


Jon Nilsen, sokneprest Hemne og Snillfjord

E-post:
jon@hemnekirke.no

Tlf. 72 45 71 39
Mobil: 906 80 381


Gustav Schmidt, sokneprest Hemne

E-post:
sokneprest@hemnekirke.no

Tlf.
Mobil: 917 32 499


Jostein Selnes, organist

E-post:
jselnes@online.no

Tlf.
Mobil: 90 69 16 93


Åge Tølche, kirketjener

E-post:
age@hemnekirke.no

Tlf.
Mobil: 45 45 62 05


Hemne Kirkekontor

Hasselveien 13
7200 Kyrksæterøra

Telefon: 72 45 00 80
E-post: post@hemnekirke.no

Åpningstider:
Mandag - fredag: 10:00 - 14:00

Kontakter

Daglig leder: 488 69 504

Prest Snillfjord: 906 80 381

Organist Hemne: 488 96 378
Organist Snillfjord: 906 91 693

Kirketjener Hemne: 488 69 689
Kirketjener Heim: 488 69 573
Kirketjener Vinje: 454 56 205
Kirketjener Snillfjord: 464 20 921

 

Diverse informasjon

Nettside: www.hemnekirke.no
Org.nr: 976 998 332
Bankkonto: 4312.07.59893
Menighetsbladet
Gaver: 4312.41.16393